תיקון סמארטפונים
תיקון מחשבים נייחים
תיקון מחשבים ניידים

צור קשר לפרטים!

הינך נמצא כאן

טכנאי מחשב » בטריה למחשב נייד – סוללה למחשב נייד

בטריה למחשב נייד – סוללה למחשב נייד

בטריה למחשב נייד – סוללה למחשב נייד הינה רכיב הכרחי לעבודה במחשבים ניידים. הסוללה מאפשרת למשתמש לבצע פעולות במחשב גם ללא חיבור לשקע חשמל (לפחות למספר שעות).

סוללה למחשב נייד – מהי?

סוללה למחשב נייד כיום, הינה סוללת "ליתיום יון, " וזאת בניגוד לסוג הסוללה בעבר שהייתה מבוססת טכנולוגיית NiMH הישנה. בטריה למחשב נייד מספקת את הכוח למחשב במטרה לאפשר שימוש יעיל ונוח גם ללא חיבור לשקע חשמל. זמן הסוללה המרבי במחשבים הניידים הוא בין שעתיים למספר גדל והולך של שעות, בתנאי שהשימוש במחשב מוגדר כשימוש קל. במידה והשימוש במחשב מוגדר כשימוש מוגבר ואף אינטנסיבי נוכל לראות שזמן הסוללה מגיע בקושי לשעתיים ברוב המחשבים הניידים.  כמו בכל מכשיר טכנולוגי או חלקים של מכשירים טכנולוגיים ניתן לזהות בסוללה למחשב נייד שחיקה מסויימת אשר גורמת לסוללה להחלש עם הזמן.  במקרה של שחיקת הסוללה רצוי להחליפה בבטריה חדשה למחשב הנייד. מבדיקה מעמיקה ניתן לזהות שברוב המחשבים הניידים תדירות החלפת הסוללה עומדת על בין שנתיים לחמש שנים (שוב תלוי ברמת השימוש במחשב הנייד.

סוללות למחשב נייד – לתקן או להחליף?

סוללות למחשב נייד הינן רכיב בלתי נפרד מהמחשב כמו כל רכיב אחר ועל כן, ניתן לתקן סוללות למחשב נייד! אם זאת, אפשר לזהות שמחיר תיקון סוללה גבוהה לעומת מחיר רכישת סוללה חדשה. לכן, נמליץ לבצע סקר שוק במטרה למצוא את הדרך המתאימה לכם להחלפה או תיקון הסוללה של המחשב הנייד. במידה ותבחרו ברכישת סוללה חדשה למחשב נייד חשוב לדעת שכיום בשוק קיימים שתי סוגי בטריות: סוללה מקורית או סוללה חליפית. סוללה חליפית איננה מקורית מהיצרן של המחשב שלך אך, ניתן לזהות כיום מספר יצרני סוללות חליפיות המייצרים בטריות באיכות גבוהה המשתמשים בחלק מהרכיבים המקוריים בעת ייצור הבטריה החליפית.

סוללה מחשב נייד – כמה זה עולה?

סוללה מחשב נייד הינה רכיב מבוקש ביותר (כל בעל מחשב נייד צריך להחליף בטריה למחשב פעם בתקופה) ועל כן, כיום, אפשר לרכוש או לתקן את הסוללה במספר מקומות – מעבדת מחשבים, חנויות המשווקות מוצרי מחשבים, אתרי אינטרנט ועוד. מחיר סוללה למחשב נייד איננו קבוע ועל כן, חשוב לבצע סקר שוק בכל המקומות המציעות שירות התואם למבוקש במטרה למצוא את המחיר הזול ביותר לבטריה באיכות טובה! מחירי בטריה למחשב נייד המשווקים באתרי האינטרנט נעים בין 190 ש"ח ועד ל-600 ש"ח.

ניווט